بسم الله الرحمن الرحیم

یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل

از علمای اهل سقیفه از اهل سنت عمروابابکر سوال میکنم اگر همسر شما آنچه در زیر لحاف ودرخلوت باشما انجام داده باشد را برای مردم نقل کند شما ناراحت نمیشوید؟وباز اورا زنی با حیا و راز دار میدانید؟چگونه است که در صحیح سنن ابن ماجه حدیث از عایشه نقل میکنید که گفت مالیدن ختنه گاه باعث جنابت شده و غسل را واجب میکند و بعد با بی حیایی کامل میگوید من با پیامبر ختنه گاهمان  را به هم مالیدیم و بعد غسل جنابت کردیم؟آیا این بی حیایی عایشه و عدم راز داری او را تایید نمی کند؟و آیات قرآن که به عدم راز داری عایشه و حفصه می پردازد نشان از بی ایمانی او نمیشود؟ومثالی که قرآن از کفر ن حضرت نوح و لوط بیان میکند اشاره به کفر این دوزن نمی باشد؟؟؟

سؤال میکنم آیا همسران شما در نقل افعال خلوت شما با مردان حتی برای آموزش آزادند؟آیا زن میتواند به مردان آیین همخوابگی و غسل جنابت آموزش دهد؟آیا شما به ن خود چنین اجازه ای می دهید ؟ایا این بی حیایی و نیست؟

در سنن ابن داوود هم راجع به رضاییه کبیره و آموزش غسل توسط عایشه به مردان حدیث آورده آید!!!!آیا به همسران خود اجازه میدهید؟؟

اللهم عجل لولیک فرج

بهترین راه برای حل مشکل بیکاری و بی پولی و ازدواج

اگرفکر میکنند شیعه هستند اشتباه میکنند آنانکه در هتل ...

منظور مکرون از هیولای اسلام و اسلام انحرافی چیست،؟

بی ,عایشه ,غسل ,آموزش ,مردان ,حیایی ,بی حیایی ,این بی ,عدم راز ,و غسل ,و بعد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود قسمت 23 سریال آقازاده رایگان وکیل تست تورهای مسافرتی ارزان و مناسب "من" ترک فیلم VetLine بازی های رایانه ای سالم زیبا فروشگاه اینترنتی پریا studl