بسم الله الرحمن الرحیم

یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل

وارد یک فروشگاه خیلی معتبر شدیم،تبلیغاتش را در سیما دیده اید

دوازده میلیون تومان مبلغ یک یخچال را ،نقدی پرداخت کردیم .یخچال قبلی که داشتیم ایرانی بود و خراب و تعمیرش هم جواب نداد. با مدیر فروش صحبت کردم که به همکارانتان بگویید زحمت آوردن تا طبقه اول را هم کشیده حق احمه را دریافت کنند.گفتند تحویل کالا تا درب  منزل رایگان است.ولی

بابت تحویل یخچال در طبقه اول هشتاد هزار تومان دریافت کردند

بعداز تحویل کالا بانمایندگی تماس گرفتیم برای نصب،بعد از گذشت نه ساعت شخصی آمد و یخچال را راه اندازی کرد و رفت.

شش ساعت بعد فرش و موکت آشپزخانه کاملا خیس شده بود،

ادعای خدمات بیست و چهار ساعته حرف مفتی بیش نبود .کسی پاسخ نداد.جریان آب را قطع کردم ولی همچنان از یخچال آب چکه میکرد.بعد از تماس‌های مکرر ساعت دو بامداد نصاب جواب تلفن را داد وعصبانی که چرا مزاحم شده ام،گفتم اگر خانه خودتان هم بود بی تفاوت بودی؟نصب وراه اندازی یک یخچال را که نمایندگی آن راپذیرفته آید و ادعا میکنید خدمات شبانه روزی دارید.درصورتی که مهارت نصب یخچال را هم ندارید‌‌.

دوازده میلیون تومان یخچال که خراب است به آبریز ی ،خرابی مانیتور و برفک را هم اضافه کنید

یخچالی که توسط ایرانی  مونتاژ میشود و توسط ایرانی نصب میشود

بگذریم که گفتند هزینه نصب رایگان است ولی  بابت ایاب  و ذهاب و قطعات صدو پنج هزار تومان هم گرفتند

یعنی پس از خرید یخچال برای تحویل و نصب و.صدوهشتادوپنج هزارتومان پرداخت کردیم.

مانده ایم با سرمایه از دست رفته و یخچال فریزر خراب و موادغذایی که فاسد میشوند و قطعی آب 

هیچ‌کس هم پاسخ گو نیست

آیا این بی وجدانی و بی مسئولیتی هم تقصیر تحریم ها و امریکاست؟یا ما لیاقت نداریم؟و خرید از ایرانی خریت ؟

خواهشمندم نظرتان را بگویید(این موضوع در تهران اتفاق نیفتاده است)

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر و الغلبه

بهترین راه برای حل مشکل بیکاری و بی پولی و ازدواج

اگرفکر میکنند شیعه هستند اشتباه میکنند آنانکه در هتل ...

منظور مکرون از هیولای اسلام و اسلام انحرافی چیست،؟

یخچال ,هم ,تومان ,یک ,تحویل ,نصب ,یخچال را ,را هم ,میلیون تومان ,طبقه اول ,خراب و ,دوازده میلیون تومان

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ساعت ارزان مشهد وبلاگ رسمی نوران ارتباطات پایدار در بلاگ وبلاگ خرید تور استانبول تورباتو کبوتر شاهین شهر احکام مهم آیت الله خامنه ای مجله ی خبری و رسمی شرط بندی همه چیز طلا همینجاست عربی مدیا وبلاگ شخصی جلال ترابی فایلوکس