بسم الله الرحمن الرحیم

یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل

اهل سقیفه میگویند

که پیامبر برای خود جانشینی مشخص نفرمودند و در قرآن هم آیه ای درین خصوص نازل نشده است

سؤالم اینجاست

چرا وقتی پیامبر جانشینی مشخص نکرده و قرآن هم دستوری مبنی بر انتخاب جانشین برای پیامبر نفرموده است

مردم چگونه به خود جرأت دادند و برای پیامبر جانشین مشخص کردند؟

چگونه شخصی جرأت میکند من جانشین پیامبر هستم؟

اگر نیاز به جانشینی بود که شخص پیامبر مشخص می‌فرمود

وقتی پیامبر جانشینی نخواسته (اگر جانشینی میخواستند مشخص می‌فرمود)چطور یک نفر باید بگوید من جانشین پیامبر هستم؟

وقتی برای کسی جانشین می‌گزارند که شخص را خودشان انتخاب کرده باشند مردم که پیامبر انتخاب نکرده بودند،که حالا برایش جانشین تعیین کنند.خدا پیامبر فرستاد و جانشین مشخص نکرد و دستوری ندادند

آیا انتخاب جانشین دخالت در کار خدا و بدعت در دین نیست؟

بدون شک آیات و روایات که مردم را دعوت به اطاعت از دانایان و راسخون در علم میکند شامل افراد بیسوادی چون عمر و ابابکر و عثمان که نه علم جنگ داشتند و نه با آیات قرآن آشنا بودند و حتی مسأله تیمم و ارث و مهریه را هم بلد نبودند شامل این آیات نمی‌شوند و اگر هم مشمول این آیات باشند بحث جانشینی جداست

اللهم عجل لولیک فرج

بهترین راه برای حل مشکل بیکاری و بی پولی و ازدواج

اگرفکر میکنند شیعه هستند اشتباه میکنند آنانکه در هتل ...

منظور مکرون از هیولای اسلام و اسلام انحرافی چیست،؟

پیامبر ,جانشین ,جانشینی ,مشخص ,هم ,آیات ,جانشینی مشخص ,که شخص ,وقتی پیامبر ,برای خود ,پیامبر برای ,جانشین پیامبر هستم؟ ,وقتی پیامبر جانشینی

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ|پیش از چاپ|صحافی|اسکن مدارک|تولید کارت pvc برترین تکنولوژی های نوین روز دنیا مهیار ویدیو آموزش ویولت رز کامپیوتری فرشاد روزنگاری SEPA فیلم سوپر 20020 جدید دوبله فارسی پــاک نــهــاد