بسم الله الرحمن الرحیم

یافارس الحجاز ادرکنی

یکی از دلایل عدم بیعت امام حسین علیه الاف السلام با یزید بن معاویه و اصلی ترین دلیل به عقیده حقیر این است که جریان انحرافی و منافقی که در زمان پیامبر توسط یهودیان و دوستان و هم پیمانهای یهود (یهود امت محمدص)

الف ) برای تهی کردن اسلام از مفهوم و هدف اصلی خودو

ب) ترور شخصیتحقوقی و حقیقی پیامبر رحمت

و

ج)تغییر معانی ومفاهیم قرآن و شئونی که بر اساس آن آیات نازل گشته بود 

بطور زیرزمینی شکل گرفت و در کودتای سقیفه  خود را آشکار کرد و با به شهادت رساندن فاطمه زهرا دختر پیامبر و خانه نشین کردن امیرالمومنین علی علیه الاف السلام قدرت را در دست گرفت و با ترور شخصیتی  امام علی امیرالمومنین علیه الاف السلام و امام حسن وشهادت ایشان و صحابی های پیامبر که گواه حقانیت غدیر و ولایت مطلقه علی بن ابی طالب امیرالمومنین علیه الاف السلام بودند.به حرکت خود ادامه داده و با قدرت تمام پیش رفته بود تصمیم داشت در زمان خلافت یزید میوه و ثمره تلاش خود را بچیند،وبرای همیشه تاریخ نام اهل بیت پیامبر را و اسلام و قرآن و پیامبر حقیقی را از ذهن تاریخ و جامعه پاک کند و مفاهیم مورد علاقه یهود را به نام اسلام بخورد مردم دهد همان طور که معاویه به مغیره گفته بود دفنآ دفنآ

(رابطه عمر با علمای یهود و کعب الحبار

رابطه ولید با جادوگران یهودی

رابطه عبیدالله بن زیاد با یهود و حضورشان در مجلس اسارت آل الله شاهد این مدعاست)

(آنقدر یزید به علمای یهود و نفوذشان در دولت روم پشت گرم بود که به راحتی دستور قتل آن مسیحی که بخاطر بی احترامی یزید به امام اعتراض کرد را صادر میکند)

به همین دلیل است که در زیارت اربعین

علت قیام سیدالشهدا علیه الاف السلام را رهانیدن مردم از جهالت و حیرت ضلالت بیان میفرمایند

و این که پیامبر رحمت فرمودند

حسین از من و من از حسینم

چون سیدالشهدا علیه الاف السلام رسالت پیامبر را ،غدیر را جانی دوباره بخشید و راه را برای صحیفه سجادیه و کلاس های درس امام محمد بن علی بن الحسین باقرالعلوم و صادق آل محمد ص باز کرد و اسلام ناب محمدی ص جانی گرفت و جهانی گشت

واگر امام حسین علیه الاف السلام بیعت کرده بود بدون شک دیگر هیچ راهی به سوی حقیقت بوجود نمی آمد،و سقیفه به تمام مقاصد خود میرسید،

قیام سیدالشهدا علیه الاف السلام سدی جلوی آنان و پتکی بر سر آنان شد البته با رشادت های اهل بیت امام به رهبری و امامت حضرت زینب علیها سلام و امام زین العابدین وسیدالساجدین علی بن الحسین علیه الاف السلام

نکته دیگر تعجب میکنم از آنانکه شهادت امام ابا محمد حسن بن علی بن ابی طالب را بدست معاویه پس از صلح آن حضرت و عهد شکنی معاویه را دیدند و باز با کمال گستاخی و وقاحتی مشمئز کننده میگویند چرا امام حسین بیعت نکرد

به طور یقین سوگند یاد میکنم اگر امام حسین علیه الاف السلام بیعت هم می‌فرمودند باز مانند برادرش و مانند فرزندانش با سم بشهادت می‌رساندند،البته بعد از ترور شخصیتی ایشان 

شرح این موضوع نیاز به ساعت ها سخنرانی دارد که از حوصله این متن خارج است

اللهم عجل لولیک فرج

پاسخ گوی سوالات دوستان هستم

​​​

بهترین راه برای حل مشکل بیکاری و بی پولی و ازدواج

اگرفکر میکنند شیعه هستند اشتباه میکنند آنانکه در هتل ...

منظور مکرون از هیولای اسلام و اسلام انحرافی چیست،؟

امام ,علیه ,الاف ,السلام ,بن ,پیامبر ,علیه الاف ,الاف السلام ,امام حسین ,حسین علیه ,علی بن

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهترین سایت سرگرمی یک + 1 مشاوره تحصیلی کلینیک تخصصی اسپهبد خودرو پاورپوینت آمادگی دفاعی نهم و دهم کُنج تراتیل شعریة وأدبیة بنکهة حویزیة نوشته های خودمونی احسان Anonymous بابک حسین پور/babakhoseinpoor